Шановні викладачі та студенти фармацевтичного факультету БДМУ, працівники фармацевтичної галузі!

Щиросердно здоровлю Вас із Днем фармацевтичного працівника України! В календарі багато визначних дат, але професійне свято – особливе, адже вшановує людей, які своєю натхненною працею, виконанням фахового обов’язку, постійним прагненням до професійного розвитку роблять життя інших людей кращим.

Фармацевтична галузь нашої державі стрімко розвивається. Підвищується рівень підготовки фахівців, розширюється асортимент ліків та поліпшується якість обслуговування в аптеках.

Приємно відзначити, що вагомий внесок у цей розвиток робить фармацевтичний факультет БДМУ, який готує висококваліфікованих спеціалістів для наукової та практичної фармації вже 16 років.

В університеті створена належна матеріально-технічна база для успішного навчання студентів та оволодіння практичними навичками, які  в майбутньому дозволять випускникам стати конкурентоспроможними спеціалістами; успішно функціонують навчально-виробнича аптека, науково-дослідні ділянки з вирощування лікарських рослин. Штат науково-педагогічних працівників факультету щороку поповнюється науковцями у фармацевтичній галузі, а студенти радують своїми здобутками на міжнародних та всеукраїнських форумах, предметних  олімпіадах, здобувають призові місця на спортивних та мистецьких змаганнях.

Тож у сьогоднішній святковий день бажаю усім, хто працює у фармацевтичній галузі, працівникам аптечної мережі, науковцям, викладачам та студентам міцного здоров’я, миру, професійних успіхів та благополуччя. Щастя та добра Вам і Вашим родинам!

З повагою

Ректор                                                                               Т.М.Бойчук