Студенти БДМУ – в числі переможців Всеукраїнського мистецького конкурсу

Шостого квітня у Чернівецькій філармонії відбулося нагородження переможців V Всеукраїнського (ХV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», що приурочений до річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

Конкурс було започатковано у 2004 році відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада) і вперше він проводився одночасно в Сімферополі, Севастополі та Ялті й упродовж 10 років вважався Всекримським.

Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню молоді зі спадщиною великої української поетеси Лесі Українки, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

У конкурсі взяло участь близько 6 тисяч учнів та студентів, що навчаються в Україні й поза її межами. Молоді таланти змагалися у семи номінаціях (твір, науково-пошукова робота, вокал, малюнок, декламування, аудіо-візуальний твір, інсценування). Роботи юних шанувальників творчості Лесі Українки надійшли з 24 областей України, Криму, а також з Італії, Норвегії, Молдови, Грузії, Росії.

До фіналу конкурсу увійшли 4 студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»,

які за результатами здобули призові місця у наступних номінаціях:

І місце в номінації «Твір» – Дубницька Марія, студентка медичного факультету №1 (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Шутак).

І місце в номінації «Малюнок» – Краснова Таїсія, керівник художньої студії палацу «Академічний» студентка медичного факультету №4.

ІІ місце в номінації «Малюнок» – Породко Ольга, учасник художньої студії палацу «Академічний», студентка медичного факультету №2.

ІІІ місце в номінації «Малюнок» – Жирулик Юрій, учасник художньої студії палацу «Академічний», студент стоматологічного факультету.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо нових перемог та здобутків.