Студенти БДМУ взяли участь у міжнародному конгресі у Словенії

На початку квітня в м. Любляна, проходив V Міжнародний стоматологічний студентський конгрес («V International Dental Student Congress in Ljubljana»),

організований Міжнародною комісією стоматологічних студентів Словенії – SiDSIC. Цьогоріч активну участь у ньому взяли студенти 4 курсу стоматологічного факультету – Бучинська Анжеліка, Гречанюк Давид, Коцабюк Христина, Стратійчук Станіслав.

Студенти гідно представили свої науково-дослідницькі роботи, якими керували співробітники кафедри стоматології дитячого віку: «Wisdom teeth: are they needed to be extracded in the process of orthodontic treatment?» (науковий керівник – Годованець Оксана Іванівна), «Photo diagnostics as the main component of first consultation in dentistry» та «General anesthesia in pediatric dentistry – yes or no?» (науковий керівник – Романюк Дойніца Григорівна), «Problem of dentophobia in pediatric stomatology clinic» (науковий керівник – Гринкевич Людмила Георгіївна).

Конгрес відбувся на базі медичного факультету Люблянського університету (м. Любляна, Словенія) та зібрав учасників з усього світу. У перший день лікарі та викладачі з міжнародним визнанням презентували лекції з різних галузей стоматології.

Другий день був присвячений стоматологічній практиці, тому учасники отримали можливість взяти участь у різноманітних воркшопах, таких як: хірургічне зшивання на трупах, імплантологія, відбілювання зубів, естетичні непрямі реставрації, механічна підготовка кореневих каналів, 3Д сканування зубних рядів та обличчя, надання першої медичної допомоги на фантомах та інші.

Учасники конгресу отримали великий досвід, нові знання та незабутні емоції. Познайомились з викладачами та лікарями європейських вузів, мали змогу обмінятися корисною та необхідною інформацією стосовно системи навчання в Україні та закордоном.

Міжнародні конгреси та конференції завжди мотивують до навчання та удосконалення практичних навичок!