В БДМУ відзначили День науки

З нагоди Всесвітнього дня науки 12 листопада 2019 року відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

З промови наукового керівника СНТ БДМУ, голови Ради молодих учених Олени Тюлєнєвої присутні на зборах студенти, молоді учені та досвідчені викладачі-куратори студентських наукових гуртків кафедр університету мали нагоду отримати інформацію про організацію наукової діяльності студентів в гуртках теоретичних та клінічних кафедр та проекти Ради СНТ БДМУ.

Керівник сектору PR Україна Ради СНТ Анна Лопачук презентувала основні інформаційні розділи оновленого сайту студентського наукового товариства БДМУ та звернула увагу присутніх на календар наукових подій України та світу, який постійно оновлюється актуальною інформацією.

Про міжнародну діяльність СНТ БДМУ та зв’язки з медичними вищими навчальними закладами інших країн, план найближчих міжнародних студентських конференцій закордоном – умови та порядок реєстрації, а також про можливість участі студентів БДМУ у міжнародних програмах академічних обмінів та стажувань закордоном, було висвітлено у доповіді керівника сектору PR International Ради СНТ Еліни Сауки.

Керівники секторів Ради SMM & Інформаційний – Олена Марчук та ІТ & Development – Катерина Геруш розкрили особливості рекламної кампанії BIMCO 2020, які спрямовані на популяризацію молодіжного конгресу та нашого Університету у світовому науково-інформаційному просторі.

Голова Ради СНТ Анастасія Гоян висвітлила основні принципи програми «Ambassador-program – BIMCO» та результати 2019 року, умови партнерства BIMCO та роз’яснила особливості реєстраційної форми учасника BIMCO 2020.

З 1 листопада 2019 року стартувала реєстрація учасників BIMCO 2020 – VІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених, який відбудеться 7 – 10 квітня 2020 року. Презентував оновлені сайт конгресу та реєстраційну форму учасника розробник цього програмного сервісу Сергій Говорнян.

На завершення засідання увагу присутніх було акцентовано на початку в університеті І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 н.р., умови участі в якому та вимоги до наукових робіт розміщені у відповідній рубриці сайту СНТ БДМУ.