Відбулися урочисті збори з нагоди 75-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 18 жовтня відбулася урочиста академія з нагоди 75-річчя Буковинського державного медичного університету.

З поважним ювілеєм присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який щиро подякував усім, хто творив і творить славну історію університету та вручив почесні відзнаки співробітникам БДМУ.

Привітали професорсько-викладацький склад університету та студентів поважні гості з Верховної Ради України, керівники Чернівецької області та міста, духовенство і митці краю, ректори університетів, директори науково-дослідних інститутів, головні лікарі обласних та міських лікувальних установ. Привітати університет з важливим, історичним для нього днем приїхали представники вузів-партнерів з Румунії, Німеччини, Грузії та Узбекистану. З вітальними промовами та нагородами звернулися Валерій Божик, депутат Верховної Ради України, Михайло Павлюк, в.о. голови Чернівецької ОДА, Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради та Олексій Каспрук, голова Чернівецької міської ради.

Під час свята нагородами та подяками було вшановано ветеранів та співробітників БДМУ.

Глядачі мали змогу переглянути короткий фільм-екскурс про становлення Буковинського державного медичного університету та театралізоване дійство «Шлях, гідний пам’яті» у виконанні артистів палацу «Академічний».

Від імені ректорату щиро здоровимо викладачів, студентів, випускників БДМУ зі святом. Та зичимо нашій Альма-матер процвітання, нових здобутків та перемог.

РОЗШИРЕНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ