• Українська
Заплакав янгол, що з небес злітав

Заплакав янгол, що з небес злітав

Голодомор 1932-1933 рр. – жахлива сторінка в історії українського народу, яку ми не маємо права забути.

Пригадали ці трагічні часи на кафедрі фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, де викладачами (Захарчук О.І., Горошко О.М., Ежнед М.А., Сахацька І.М., Матущак М.Р., Костишин Л.В., Михайлюк Н.В.) проведено бесіду з кураторськими групами щодо історії Голодомору в Україні. Для більш детального ознайомлення із сумним минулим українського народу студенти з ініціативи асистента кафедри Ежнед М.А. приєдналися до години-реквієм «Заплакав янгол, що з небес злітав», яка проводилася на базі бібліотеки № 4 КБУ ЦБС м. Чернівці. Працівники бібліотеки розповіли причини геноциду, про те, що відбувалося у ті страшні роки, а також презентували книжкову виставку-пам’ять «Голгофа голодної смерті». На даній виставці представлені історичні документи та художні твори, присвячені темі Голодомору.

Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об’єктивну оцінку, а також винести з того уроки і запобігти поверненню гірких та драматичних сторінок історії.

Корисно знати