Завершила роботу наукова конференція професорсько-викладацького складу БДМУ

10, 11, 17 лютого 2020 року проходила 101-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», продовж роботи 22 тематичних наукових секційних засідань у виступах доповідачів (більше 450 доповідей) знайшли відображення результати 40 тем науково-дослідних робіт, що виконуються кафедрами університету; у матеріалах конференції опубліковано 548 тез співробітників університету та практичних лікарів, половину з яких склали публікації англійською мовою і також доступні пошуковій системі Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «URAN».

17 лютого 2020 року на пленарному засіданні конференції з вітальним словом до науковців звернувся ректор БДМУ – професор Тарас Миколайович Бойчук.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Посмертна верифікація крововиливів різного ґенезу у тканину головного мозку» виступила доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства, к.мед.н., Гараздюк М.С.

Голови секційних засідань підбили підсумки роботи секцій конференції .

Виступили:

• завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, професор Тащук В.К.,

• завідувач кафедри хірургії №2, професор Іфтодій А.Г.,

• завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики, професор Сокольник С.В.

• та завідувач кафедри стоматології дитячого віку, професор Годованець О.І.

Загальний підсумок роботи 101-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» зробив проректор з наукової роботи, професор Іващук О.І.

За підсумками роботи 101-ї підсумкової наукової конференції ректор університету, Т.М. Бойчук, вручив дипломи переможцям у номінаціях:

• доценту кафедри судової медицини та медичного правознавства Гараздюк М.С. за наукову роботу на тему: «Мюллер-матрична мікроскопія для диференціації геморагічних крововиливів у головному мозку травматичного і нетравматичного генезів» у номінації «Досягнення у галузі фундаментальної медицини»;
  • доцента кафедри акушерства та гінекології Бербець А.М. за наукову роботу на тему: «Зміни рівнів мелатоніну та цитокінів у випадку синдрому затримки росту плода» у номінації «Досягнення у клінічній медицині»
  • та асистента кафедри фтизіатрії та пульмонології Підвербецьку О.В. за наукову роботу на тему: «Всмоктувальна функція тонкої кишки у хворих на туберкульоз легень» у номінації «Перспективний науковий напрямок».

Матеріал підготував:

відповідальний секретар конференції, доцент Безрук В.В.