• Українська
Військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України

Військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України

У переддень святкування Дня Збройних Сил України студентська рада університету спільно зі спортивним клубом та кафедрою медицини катастроф та військової медицини провела військово-спортивні змагання з нагоди свята. До участі у змаганнях долучилися команди медичного факультету №1 та №2, а також Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету.

До програми змагань були включені конкурси зі збірки-розбірки автомату АК, подолання смуги перешкод, евакуація пораненого з поля бою в повній бойовій екіпіровці та ряд спортивних силових конкурсів.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Ніна Іванівна.

Змагання проходили дуже емоційно, учасники показали чудову фізичну і технічну підготовку. В загальнокомандному заліку перемогу здобули студенти медичного факультету №1, срібло у медичного факультету №2, бронзові нагороди дісталися студентам медичного коледжу.

У складі команди-переможця виступали:

1. Гордович Степан – 6 курс;
  2. Гошій Вадим – 6 курс;
  3. Ясинішин Дмитро – 3 курс;
  4. Лисенко Олег – 3 курс.

Подібний турнір був проведений в університеті вперше, але, сподіваємося, стане ще однією традицією університету.

Корисно знати