Професор БДМУ прочитала цикл лекцій по дерматології для резидентів НАО «Медичний університет Семей»

У рамках міжнародної співпраці та академічної мобільності між Буковинським державним медичним університетом та НАО «Медичний університет Семей» (Республіка Казахстан) завідувач кафедри дерматовенерології БДМУ, професор Ольга ДЕНИСЕНКО упродовж травня 2021 р. прочитала цикл із 5 онлайн-лекцій для викладачів та резидентів НАО «Медичний університет Семей».

Теми лекцій були присвячені найбільш актуальним дерматологічним захворюванням: «Дерматити, токсидермії, екзема», «Атопічний дерматит», «Трихомікози. Мікози стоп», «Розацеа», «Туберкульоз шкіри» із наведенням сучасних даних щодо їх етіопатогенезу, класифікацій, особливостей сучасного перебігу, діагностики, лікування та профілактики.

Слухачами лекцій були викладачі кафедри дерматовенерології та косметології (завідувач кафедри – доцент Ахметова А.К.), резиденти спеціальності «дерматовенерологія», а також викладачі кафедри сімейної медицини (завідувач кафедри – д.мед.н. Казимов М.С.) і кафедри персонізованої медицини (завідувач кафедри – д.мед.н. Дюсупова А.А.), лікарі-інтерни та резиденти спеціальності «Лікар загальної практики» НАО «Медичний університет Семей».

Викладачі кафедр та резиденти НАО «Медичний університет Семей» високо оцінили зміст лекцій, відзначили їх інформативність, високий науковий та методичний рівень.

У підсумковому обговоренні було зазначено, що прочитані лекції та наведена в них значна кількість клінічних випадків будуть сприяти підвищенню фахового рівня не лише резидентів зі спеціальності «дерматовенерологія», але й майбутніх лікарів загальної практики.

Денисенко_Фото 6
Денисенко_Фото 5