Студенти БДМУ за чисте довкілля

Студенти-медики неодноразово проводили вже екологічні акції. Цього разу молоді люди упорядкували ділянки кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ – прибрали навколишню територію, посадили лікарські рослини.

Чисте довкілля – справа не тільки уряду, служб нагляду та контролю,– це відповідальність кожного з нас. Від нас залежить, що нас оточує кожен день, що бачать наші діти, чому і на яких прикладах вони навчаються, зазначає завідувач кафедри, професор Олександр Захарчук

Земля – маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту, а також це дім, у якому ми живемо, дім, частиною якого ми є, і від того, як ми будемо себе у ньому поводити – залежить наше життя.

Ми отримали у спадок прекрасний сад, але більшість людей на Землі, на жаль, забувають про один із своїх основних обов’язків – прикрашення Землі, своєї вулиці, двору. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що можемо зробити ми для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ми проживаємо, працюємо. Як тільки дозволили погодні умови, ми розпочали прибирання із навчально-дослідної ділянки кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії. Викладачами кафедри з допомогою студентів підготовлено ділянку до висадки однорічних рослин, а також прибрали прилеглу до неї територію.

Людина відрізняється від природи своїм розумом, щирим серцем, тому повинна бути господарем на своїй землі та пам’ятати, що забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до катастрофи.