У БДМУ проведено виставку стрілецької зброї та засобів індивідуального медичного забезпечення

Робота медика дуже складна і вкрай важлива для суспільства. До професії лікаря завжди ставилися з великою повагою, адже без них неможливий розвиток і збереження людства. Під час проведення бойових дій, як і в період пандемії корона вірусу, медики щодня ризикують своїм здоров’ям, а інколи й життям заради інших.

У червні всі професійні медики відзначають своє головне свято.

З нагоди Дня Медичного працівника 3 червня співробітники кафедри медицини катастроф та військової медицини спільно з громадською організацією «Українська національна самооборона» організували виставку різних видів стрілецької зброї, яка знаходиться на озброєнні Збройних сил України, є стандартною для збройних сил НАТО тощо.

Були представлені сучасні модифікації автомата АК, пістолета ПМ, американської гвинтівки М-16, снайперських гвинтівок та кулеметів. Велику увагу привернули до себе міномети калібру 80 мм з арсеналом різноманітних мін та протитанкові керовані установки 9М114 «Малютка» і ПТРК «Фагот».

На виставці були широко представлені артилерійське приладдя, протипіхотні міни МОН-50, МОН-100, муляжі тротилових шашок різної ваги, ручні гранати РГД, Ф-1, саморобні вибухові пристрої, які застосовуються в сучасних умовах ведення війни на Сході нашої держави, а також засоби розмінування та ін.

Під час виставки студенти, які проходять підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, отримали можливість відпрацювати практичні навички по тактичній медицині з використанням сучасних засобів захисту військовослужбовців.

На заході були присутні: в.о. ректора БДМУ професор Віталій Максим’юк, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш, проректор з наукової роботи професор Олександр Іващук, співробітники університету і кафедри медицини катастроф та військової медицини, а також студенти різних факультетів і курсів.