В БДМУ підвели підсумок Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з теоретичної медицини

Впродовж 23-24 квітня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-2019 навчальному році з галузі знань «Теоретична медицина».

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно до Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 38 кращих робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 32 доповіді за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу у Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та висновків рецензентів, членами журі було визначено 10 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Теоретична медицина»:

Диплом І ступеня:

Геруш Катерина (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Чумаченко Ярослав (Сумський державний університет, медичний інститут, м. Суми);

Диплом ІІ ступеня:

Ілащук Ольга (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Любчак Ірина (Сумський державний університет, медичний інститут, м. Суми);

Мельник Лілія (Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці);

Диплом ІІІ ступеня:

Боймиструк Вікторія (Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України, м. Тернопіль);

Дорохов Олександр (Запорізький державний медичний університет, м. Запоріжжя);

Попович Тетяна (Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України, м. Тернопіль);

Савченко Поліна (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», м. Дніпро);

Скрипник Максим (Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава);

На пленарному засіданні було підведено підсумки конференції та нагороджено дипломами Буковинського державного медичного університету вищепойменованих переможців Конкурсу.

РОЗШИРЕНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ