• Українська
  • English
Зробимо світ кращим!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Зробимо світ кращим!

Зробимо світ кращим!

До Міжнародного дня захисту дітей

 (International Day for Protection of Children)

 

Віддай людині крихітку себе.

За це душа поповнюється світлом. 

Ліна КОСТЕНКО

 

Міжнародний день захисту дітей – день, який відзначається щорічно 1 червня, засновано свято у Парижі і відзначається з 1950 року. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. У цей день влаштовують різні розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, пізнавальні заходи, екскурсії тощо. У Міжнародного дня захисту дітей є свій офіційний символ – прапор, на зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені різнокольорові фігурки людей, які символізують різноманітність і терпимість, Земля, яка розміщена в центрі, ‒ це символ нашого спільного дому. В Україні цей день відзначається з 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися і навчатися для кращого майбутнього.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за ініціативи завідувача кафедри медичної біології та генетики, професора Романа БУЛИКА було організовано свято для діток спеціалізованого дошкільного навчального закладу №31 по вул. Руданського, 10. Викладачі кафедри доценти Мар’яна КРИВЧАНСЬКА, Катерина ВЛАСОВА, Юлія ЛОМАКІНА, асистенти Володимир ВОЛОШИН, Катерина ТИМЧУК, Ольга КУШНІРИК, Владислав ЙОСИПЕНКО, Анастасія ОБРАДОВИЧ, Микола ЯСІНСЬКИЙ, разом зі студентами кураторських груп, а саме: 2 і 7 групи, ІІ курсу медичного факультету № 1, іноземними студентами І курсу, 52 групи, медичного факультету №3 та студентами 80, 92 і 93 груп медичного факультету №4, а також студентки 72 групи, ІІ курсу підготували подарунки для дітей – дитячі іграшки, кульки, канцелярію, спортивний інвентар, цукерки, печиво, фрукти. Радість в очах маленької дитини, їхні емоції від отриманих подарунків та уваги до себе, надихали кожного з присутніх до нових добрих справ. Студенти дарували діткам свою любов, доброту, а вихованці подарували навзаєм чудовий настрій, атмосферу любові і добра, і це було для всіх великою радістю. Дітки з радістю показали територію закладу, як вони навчаються і проводять свій час.

Лікар – це людина, яка щоденно рятує життя інших людей, яка повністю віддає себе обраній справі. Майбутні лікарі, а нині – студенти Буковинського державного медичного університету, заслуговують слова вдячності, бо їхні серця, відкриті для кожного, хто потребує допомоги, уваги, підтримки, наші студенти розуміють важливість своєї майбутньої професії, вони гарно навчаються, і завжди знаходять час на добрі справи.

Завідувач кафедри медичної біології та генетики Роман БУЛИК, викладачі кафедри, студенти вдячні керівнику спеціалізованого дошкільного навчального закладу №31, Тетяні Валентинівні, за можливість долучитися студентам та співробітникам Буковинського державного медичного університету до життя садочка, можливості спілкування з дітками та можливості ставати кращими.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає, потрібно жити з добром, творити добро і світ стане ще прекраснішим!

ЗРОБИМО СВІТ КРАЩИМ!

 

Інформацію підготував Володимир ВОЛОШИН

 

Корисно знати