• Українська
Студенти БДМУ відвідали Чернівецьку філармонію
Студенти БДМУ відвідали Чернівецьку філармонію

Напередодні Великодня нам варто зосередитись на високому та духовному, побути на одинці із своїми думками та почуттями. А що ж як не чарівна та глибока музика може допомогти нам у цьому?

От і студенти 6 групи, 2 курсу медичного факультету №1 разом зі свої куратором – Гараздюком І. В. , доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб (за сприяння голови профкому Ковальчука П.Є.) відвідали концерт духовної музики «Поклоняємося, страстям твоїм, Христе».

На концерті звучала українська духовна музика, а також був виконаний всесвітньо відомий твір В. А. Моцарта «Реквієм» у виконанні Національного заслуженого академічного українського хору ім. Г. Верьовки та академічного симфонічного оркестру обласної філармонії. Багато нових вражень та думок викликало прослуховування шедеврів української та світової музики.

Тематика музичних творів надзвичайно повчальна і змушує більш глибоко сприймати релігійні настанови передпасхального тижня та сприяє духовному очищенню.

Корисно знати