• Українська
  • English
Студенти БДМУ відвідали ендокринологічне відділення Обласної дитячої клінічної лікарні з подарунками від Святого Миколая.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Студенти БДМУ відвідали ендокринологічне відділення Обласної дитячої клінічної лікарні з подарунками від Святого Миколая.

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на 19 грудня. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа, а найбільше за все у цей день шануються прояви турботи про нужденних. На це свято з нетерпінням чекають діти, адже, за повір’ями, святий Миколай залишає під подушкою солодощі або подарунки.

Так, 19 грудня студенти 26 групи 4 курсу під керівництвом доцента кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Піддубної А.А. відвідали ендокринологічне відділення Обласної дитячої клінічної лікарні з подарунками від Святого Миколая.

Майбутні лікарі дарували маленьким пацієнтам, в тому числі дітям, хворим на цукровий діабет, спеціальні фрукти, солодощі та печива для діабетиків, адже наявність такого серйозного захворювання, як діабет, не повинна позбавляти дитину радощів цього чудового свята. Та головним подарунком для всіх стали радість, теплота спілкування та віра у справжні дива.

Інформацію підготувала доцент

Піддубна Антоніна

 

Корисно знати