• Українська
  • English
День фармацевтичного працівника
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День фармацевтичного працівника

День фармацевтичного працівника

В календарі чимало святкових дат, але серед них є особливі. Так, щорічно у третю суботу вересня відзначається професійне свято провізорів та фармацевтів – День фармацевтичного працівника.

Фармація – одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка забезпечує найважливішу потребу людини – бути здоровою і, на сьогодні, є найбільш затребуваною та перспективною. Фармацевт – це і медик, і хімік, і біолог, і психолог, і перша швидка допомога, професіонал, який, знаючи препарати, їх можливі побічні дії та протипоказання, вміє правильно й кваліфіковано підібрати заміну, пояснити, коли і як застосовувати той чи інший препарат.

Напередодні Дня фармацевтичного працівника колективом кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії була зініційована та проведена онлайн зустріч студентів фармацевтичного факультету та коледжу БДМУ із провізорами вищої категорії Драпак І.О. (м.Чернівці), Почтар Л.Ю. (м.Ужгород), завідувачем фармацевтичного відділення медичного коледжу Франко Л.В., які привітали присутніх із професійним святом, поділились досвідом практичної роботи, розкрили багатогранність і специфіку роботи фармацевта, психологію спілкування аптечного працівника та побажали бути гідними представниками обраної ними професії. Студенти, в свою чергу, підготували цікаву інформацію з історії фармації

Корисно знати