• Українська
  • English
Диво Святого Миколая
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Диво Святого Миколая

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе усім здоров’я!

День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Це свято любові та душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки

У нас з’явилась добра традиція – саме у день Святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

На кафедрі догляду за хворими та ВМО куратором медичного факультету №1 асистентом Оксаною Юрків разом з 7 гр. групою ІІІк. проведена благодійна акція до Дня Святого Миколая.

Куратор зі студентами  відвідали спеціалізований Будинок дитини та передали для дітей подарунки та засоби догляду.

Кожна дитина знає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить подарунок і залишає його під подушкою. День Святого Миколая – це свято,  коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку.

Вони мріють, загадують бажання та неодмінно записують їх до паперового листа…і залишають на вікні, в очікуванні… А Святий Миколай виконує усі бажання! Треба бути лише слухняним і вірити.

Хай мрії збуваються!

Корисно знати