• Українська
До Дня спонтанного прояву доброти студенти БДМУ відвідали притулок

До Дня спонтанного прояву доброти студенти БДМУ відвідали притулок

17 лютого студенти 4 курсу 18 групи, спеціальність «Лікувальна справа» (куратор – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Безрук Т.О.) відвідали притулок для дітей служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації.

Дітки отримали цікаві подарунки, а також мали можливість поспілкуватися зі студентами-медиками, пограти у веселі ігри.

Відзначення Дня спонтанного прояву доброти почалося відносно недавно. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає.

Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих.

Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки.

Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

Корисно знати