• Українська
  • English
Дозвілля студентів БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Дозвілля студентів БДМУ

Дозвілля студентів БДМУ

Молодь об’єднана інститутом вищої освіти належить до категорії студентства, яка вирізняється високим освітнім рівнем, поєднанням інтелектуальної й соціальної зрілості. Саме час, який молодь проводить у навчальному закладі збігається з періодом зрілості.

Дозвілля студентів БДМУУ цей період проходить становлення особистості, протягом якого закріплюються такі якості, як цілеспрямованість, рішучість, наполегливість, ініціатива, уміння володіти собою, також посилюється інтерес до моральних проблем – способу і змісту життя, обов’язку, любові та вірності. Тому одним із завдань, що стоять перед студентом у роки навчання, є розуміння важливості раціональної організації часу й наявності досвіду його використання. Власне перед викладачами кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії (Захарчук О.І., Горошко О.М., Сахацька І.М., Матущак М.Р., Ежнед М.А., Костишин Л.В.) постало завдання обговорити зі студентами фармацевтичного факультету про організацію дозвілля у, мабуть, найважчий період сьогодення, який окутаний обмеженням можливостей.

Дозвілля є важливою складовою повсякденного життя людини та належить до основних нематеріальних її потреб, в процесі якого значною мірою формуються естетичні смаки та духовні цінності. Власне, така онлайн-зустріч дала можливість розширити кругозір щодо новорічних та різдвяних традицій різних регіонів нашої країни. Учасники зустрічі розповіли про свої святкування новорічно-різдвяних свят у своїй місцевості, оскільки у період зимових свят усі рідні та близькі збираються разом, щоб зустріти Новий рік, обмінятися подарунками, з’їсти смачної куті та поколядувати. Ми дізнались про особливості у традиціях Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Бессарабії, Покуття.Дозвілля студентів БДМУ

Не зважаючи на те, що введений карантин вносить свої корективи, життя продовжується, тому учасники зустрічі мали змогу почути про свої досягнення та участь у студентських гуртках університету БДМУ від своїх колег. При університеті функціонують різноманітні гуртки художньої самодіяльності (театральна студія, команда КВК, вокальна студія, Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» тощо), спортивні секції (легка атлетика, футбол тощо). Зі своїм досвідом у проведенні дозвілля поділилися: студентка 3 курсу стоматологічного факультету, активна учасниця художньої самодіяльності Юсипчук Софія, студентка 4 курсу фармацевтичного факультету, староста хореографічної студії Гушул Роксолана. Розповіла про досягнення фармацевтичного факультету головний куратор Панасенко Н.В.

Залучення студентів до дозвіллєвої діяльності сприяє активному саморозвитку та професійнім становленні колективу в цілому, адже без студентського дозвілля немає веселого обличчя університету, немає здобутків, перемог і високого рейтингу університету.

Корисно знати