Фахівці БДМУ розповіли студентам медичного коледжу «Монада» про навчання в медичному університеті

Перед кожною людиною часто постає завдання здійснити важливе рішення, одним з яких є вибір майбутньої професії. І ось обраний напрямок спеціалізації, розпочато навчання у стінах коледжу, аудиторні пари, лекції, виробничі практики, і в результаті навчання вже практичні фармацевти стають повноцінними фахівцями. Та ще за студентськими лавами, вивчаючи історію медицини й фармації, практично всі студенти мріють про великі досягнення у своїй галузі, хочеться такої ж слави, таких же успіхів як у визначних людей. Однак, для реалізації цих мрій одержання освіти молодшого спеціаліста може бути недостатньо так, як час не стоїть на місці, і вимоги ринку до рівня професіоналізму весь час зростають. Випускники коледжу – прекрасні фахівці у своїй галузі, але якщо є мрія розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненим у завтрашньому дні, то одержання вищої освіти є одним зі шляхів реалізації цих мрій та дає можливість більш широкої можливості працевлаштування.

Тому кафедри медичної біології та генетики (завідувач професор Булик Р.Є.) і фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії (завідувач професор Захарчук О.І.), провели профорієнтаційну роботу на базі Чернівецького відділення медичного коледжу «Монада» для студентів випускних курсів фармацевтичного та стоматологічного відділень щодо продовження навчання у Буковинському державному медичному університеті.

Роман Євгенович Булик розповів студентам про умови вступу, структуру навчального закладу, можливості самореалізації як на науковій ниві, так і у мистецтві, спорті та інших сферах життя. Доцент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Горошко О.М. розповіла про перспективи працевлаштування при здобутті вищої освіти.

Проведена професійна орієнтація допоможе студенту в обранні найефективніших шляхів і засобів підвищення свого професійно-кваліфікаційного рівня, розвитку соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.

Безперечно, обрання професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці, оскільки від професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею та її щастя.

Інформацію підготовила Олександра Горошко