• Українська
Іван Миколайчук – душа українського поетичного кіно
Іван Миколайчук – душа українського поетичного кіно

7 вересня напередодні Дня українського кіно в бібліотеці БДМУ відбулася мистецька година «Іван Миколайчук – душа українського поетичного кіно».

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День українського кіно. Цьогорічний захід присвятили актору, сценаристу, режисеру – Івану Миколайчуку, якому в цьому році виповнилося б 80 років від дня народження.

Доля відміряла Івану Миколайчуку коротке життя – 46 років, за свою творчу кар’єру актор встиг зіграти 34 ролі, написати 9 сценаріїв, та створити дві режисерські роботи.

Студентам розповіли біографію уславленого актора та продемонстрували уривки з фільмів «Тіні забутих предків» «Білий птах з чорною ознакою», «Вавілон – 20», які стали перлиною українського кіно.

Мистецьку годину підготували та провели співробітники бібліотеки – Світлана Тулевська та Ірина Кухлій для студентів ІІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ спеціальності «Фармація. Промислова фармація» ( куратор – Купчанко К.П.).

Більше про Івана Миколачука читайте…

Корисно знати