• Українська
Літературно-поетична година онлайн «Поезія – це стан душі високий»

Напередодні Всесвітнього дня поезії 16 березня студенти ІІ курсу 15, 16 гр. Медичного факультету № 2 під керівництвом кураторів груп: доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Пантелейчук Н.П., асистента кафедри Андрущак Л.А. та співробітників бібліотеки Тулевської С.О., Кухлій І.В. провели літературно-поетичну годину онлайн «Поезія – це стан душі високий».

Всесвітній день поезії щорічно відзначають 21 березня. Цей день було встановлено за ініціативи ЮНЕСКО: організація вважає, що саме поезія може стати відповіддю на найважливіші духовні запити людства. Але для цього їй потрібно приділити якнайбільше уваги!

Поезія має важливе значення у духовному збагаченні людини. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, згуртовувати націю і об’єднувати людство. Студенти та викладачі зуміли емоційно та переконливо донести зміст кожного поетичного твору, декламуючи поезію корифеїв української літератури – Т.Шевченко, Л.Українки, І.Франка, поетів-шістдесятників – В.Симоненка, І.Драча, сучасних поетів Буковини – Г. Дущак, Т. Севернюк.

Червоною ниткою заходу прозвучала поезія Ліни Костенко, яка 19 березня відзначатиме свій 91 день народження, та у творчості якої філософськи осмислюється зміст кожної життєвої проблеми, розкриваються найсуттєвіші людські почуття.

Емоційним завершенням заходу стало неперевершене виконання Богданом Ступкою вірша Ліни Костенко «Крила», представлене у відеосюжеті.

Корисно знати