• Українська
Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка у БДМУ

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка у БДМУ

9 листопада, у День української писемності та мови, на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ відбулося урочисте відкриття X ювілейного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студенти БДМУ щорічно беруть активну участь у Конкурсі, посідаючи призові місця і в обласному, й у загальноукраїнському етапах. Кращі студенти медичних факультетів №1,2,4, стоматологічного та фармацевтичного факультетів в університетському турі  ділилися своїми роздумами на тему: «Історична пам’ять: чи потрібна вона?», читали поезію Т.Г. Шевченка. Через пандемію коронавірусу цьогоріч у Чернівцях не відбудуться обласні змагання, проте студенти-медики охоче занурилися у творчість Тараса Шевченка і висловилися щодо його значення у становленні національної ідеї й історичної пам’яті.

Такі конкурси сприяють виявленню творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, вихованню в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, підвищенню рівня мовної освіти в Україні, а також загальної мовної культури.

Інформацію підготувала

доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Л.Б.

Корисно знати