На медичному факультеті №3 до Всесвітнього дня поезії читали вірші

До Всесвітнього дня поезії 18 березня 2021 року співробітники бібліотеки БДМУ для студентів І–ІІ курсів Медичного факультету № 3 провели поетичну зустріч онлайн «Пісня лунає в кожному серці».

Учасникам заходу було надано інформацію про історію Всесвітнього дня поезії та способи його святкування у світі. Звернено увагу на особливості відзначення Всесвітнього дня поезії 2021 року в рамках карантину Сovid-19, коли поетичні твори будуть транслюватися з 8 мовних центрів, розташованих на всіх континентах.

Присутнім зробили екскурс в історію поезії та представили метрів цього жанру, таких як Гомер, Езоп, Вергілій, Данте, Мільтон, Чосер.

Студентами – Анджалі Прасанс, Тушаром Равлані, бібліотекарями – Поляковою Т.В., Джус І.В. були зачитані поезії, в тому числі Вільяма Шекспіра, Рабіндраната Тагора, Тараса Шевченка, Олександра Пушкіна, Генрі Лонгфелло, Вільяма Вордсворта, Вільяма Блейка, Елізабет і Роберта Браунінга, Роберта Бернса.

Серед поетів нашого часу читалися вірші українських поетів Ліни Костенко та Василя Симоненка, індійських поетів Фаїза Ахмеда Фаїза та Камали Дас.

Наприкінці зустрічі всім учасникам була надана можливість прочитати свої улюблені вірші або власні вірші. Куратор медичного факультету № 3, доцент Аністратенко А. В. зачитала вірш Джона Толкіена “Кіт”. Студенти Сомія Раджеш Кхатурія та Решма Ніна Рамачандран вірші своїх улюблених поетів.

Захід було організовано за ініціативи головного куратора медичного факультету №3 Гарвасюк О. В., заступника головного куратора медичного факультету №3 Кушнірик О. В., кураторів медичного факультету №3: Аністратенко А. В., Дудко О.Г. та Антонюк О.П.

Підготували та провели співробітники бібліотеки

Полякова Т. В., Джус І. В., Кухлій І. В. та Задерей С. І.