• Українська

Не втрачай ні хвилини, навчайся разом з нами!

Вже кілька років поспіль при Буковинському державному медичному університеті успішно функціонує підготовче відділення.

Нашою метою є підготовка абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання та адаптація майбутніх студентів до навчання у закладі вищої освіти медичного профілю.

Під час занять розглядаються основні розділи з біології та хімії, а для закріплення матеріалу завжди наші слухачі разом з викладачами аналізують тестові завдання ЗНО минулих років, що дає можливість якісно підготуватися до здачі тесту та досягти високого результату.

Наші вчителі використовують різні засоби для навчання: цікаві схематичні завдання та рисунки, інтерактивну дошку з сучасними мультимедійними презентаціями, відеоматеріали та захоплюючі практичні заняття для того, щоб зробити заняття максимально цікавими, доступними та інформативними.

Не втрачай ні хвилини, навчайся разом з нами!

Інформацію підготували завідувач кафедри медичної біології та генетики,
доктор медичних наук, професор Булик Р.Є. та викладач Йосипенко В.Р.

Корисно знати