• Українська
Студенти-фармацевти БДМУ відзначили Всесвітній день здоров’я
Всесвітній день здоров’я

Студенти-фармацевти БДМУ відзначили Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Щорічно ВООЗ традиційно присвячує це свято конкретній темі.

Цього року студенти фармацевтичного факультету, 2 та 1 групи ІІ-ІІІ курсу фармацевтичного факультету спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» (куратори: Катерина Садогурська, Надія Панасенко) провели онлайн-челендж: «Я обираю здоровий спосіб життя, а ти ?» Студенти груп із задоволенням долучалися до челенджу, обравши для себе тему: «Здорове харчування», «Мій корисний сніданок», «Рухова активність», «Ранкова зарядка».

Інвестуючи в здоров’я – ми інвестуємо в своє майбутнє

Майбутні фармацевти розповіли про основи раціонального харчування, мотивуючи людей до здорового способу життя.

Челендж проходив у рамках пропаганди цінності здоров’я – «Інвестуючи в здоров’я – ми інвестуємо в своє майбутнє».

Корисно знати