• Українська
Свято для діток з Будинку дитини

Свято для діток з Будинку дитини

Карантинні заходи вносять багато коректив у звичний спосіб життя. Пошуком порятунку від незвичних умов карантину стала інформаційна блокада – люди забувають про речі та поняття, які були важливими.

На жаль, на сьогодні є дуже багато питань, які через пандемію відходять на другий план. Одне з таких питань – благодійність та волонтерство. Співробітники кафедри стоматології дитячого віку БДМУ разом зі студентами 5 групи 3 курсу стоматологічного факультету вирішила принести у «Обласний спеціалізований будинок дитини» маленьке свято, привітати з днем Святого Миколая та Новим роком. Найприємнішим було те, що викладачі побачили радісні обличчя дітей і зробили їхнє дитинство трішки щасливішим.

Саме ці моменти наповнюють життя змістом та в черговий раз переконують, що існуємо ми для того, аби допомагати іншим.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин