• Українська
Толерантність – перший крок до людяності

Толерантність – перший крок до людяності

12 листопада було проведено тематичний захід «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю» присвячений Міжнародному дню толерантності. Проведено захід зі студентами 1 групи 1 курсу спеціальності «Медсестринство» на основі базової загальної середньої освіти з ініціативи куратора викладача фахового коледжу БДМУ Анни Слубської.

Історична довідка

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Запровадили його у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме тоді було ухвалено Декларацію прав терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду та покарання за нього.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин