10 січня

Шорікова Д.В.

Середа, 17 січня 2018 02:56
Панкреонекроз та режим харчування

Панкреонекроз – це патологічний процес, що характеризується відмиранням тканини органу під дією пошкоджуючих факторів. За останні роки смертність від геморагічного панкреонекрозу зросла. Статистичні дослідження показують, що до 40% випадків гострий панкреатит закінчується для пацієнта летально.

Середа, 10 січня 2018 12:09
Джеймс Баррі – хірург з таємницею

Граф де Лас-Касас, наполеонівський секретар на острові Святої Єлени, у записі від 20 січня 1817 року сповіщає, що до його хворого сина навідався «медичний джентльмен»: «... хлопчик років вісімнадцяти, зовнішнім виглядом, манерами і голосом схожий на жінку. Про цього лікаря Баррі мені сказали, що він неймовірний феномен. Нібито він отримав диплом в тринадцять років, після найсуворіших іспитів, і в Кейптауні прославився як чудовий лікар».

П'ятниця, 05 січня 2018 13:42
Василь Стус – вірний син України

6 січня минає 80 років від дня народження Василя Стуса – українського поета, перекладача, літературознавця, громадського діяча, Героя України.

Середа, 03 січня 2018 16:25
Під час заходу

Впродовж 22-23 грудня жіноча збірна команда з баскетболу взяла участь у Новорічному турнірі з баскетболу, який був організований федерацією баскетболу області.

Середа, 03 січня 2018 15:55
Студенти БДМУ подарували Захисникам частинку новорічно-різдвяного настрою

Студенти ІІ та ІІІ курсу фармацевтичного факультету вкотре долучилися до благодійної акції «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою».

Середа, 03 січня 2018 15:34
Під час візиту

Як відомо, зустріч Нового року – одне з найдавніших і найпопулярніших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах, яку люблять й з нетерпінням чекають як дорослі, так і особливо діти.

Сторінка 1 з 759