25 квітня

Малик Ю.Ю.

Середа, 26 квітня 2017 12:20
Під час заходу

Тридцять один рік тому, 26 квітня, о першій годині 26 хвилин, на ІV енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася аварія, яка сколихнула всю планету.

Середа, 26 квітня 2017 07:29
По руці можна передбачити не тільки долю, але й проблеми зі здоров’ям

Вивчення ліній на долоні людини - це спосіб впізнати долю, життєвий шлях, майбутнє людини, сильні риси вдачі. Таке пізнання допомагає людям визначитися в житті, розставити правильно пріоритети для себе, знайти свій шлях.

Середа, 26 квітня 2017 06:59
Під час майстер-класу

24 квітня викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги у Берегометській гімназії.

Вівторок, 25 квітня 2017 13:53
Що ще заховано в нашій ДНК?

Як з’ясували нещодавно вчені – ми на 8% віруси, принаймні, якщо мова йде про наш геном.

Вівторок, 25 квітня 2017 13:46
Алергічний риніт у дітей: сучасний погляд на проблему

Наразі в світі спостерігається тенденція до суттєвого зростання частоти алергічної патології, яка згідно з даними ВООЗ реєструються у 7–30 % населення. За даними різних джерел відомо, що до середини XXI століття дана патологія стане найпоширенішою серед людства.

Вівторок, 25 квітня 2017 13:36
Міжнародний день ДНК

Щорічно 25 квітня в різних країнах світу відзначається незвичайне свято – Міжнародний День ДНК, який визнає важливість молекулярної біології та наукових досягнень, зроблених в цій області.

Сторінка 1 з 676