19 червня

Смандич В.С.

Четвер, 22 червня 2017 10:17
Випускникам БДМУ-2017 вручили дипломи

22 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Вівторок, 20 червня 2017 12:33
Під час зустрічі

17 червня в Києві у Маріїнському палаці відбувся урочистий захід за участю президента України Петра Порошенка та запрошених гостей з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Вівторок, 20 червня 2017 09:18
Співробітники та студенти БДМУ практикували йогу

18 червня у БДМУ започаткували нову гарну традицію – відзначення Міжнародного дня йоги. Захід був огранований за ініціативи посольства Індії в Україні.

Понеділок, 19 червня 2017 01:25
Будь який сімейний конфлікт можна розв’язати

Молодим людям, які створили сім’ю, впродовж багатьох років спільного життя випадає чимало серйозних випробувань. І тільки в тих сім’ях зможуть уникнути відчуження й зневіри один до одного, у яких життя членів подружжя облагороджене щирими почуттями.

Понеділок, 19 червня 2017 01:21
Найдієвіший метод профілактики туберкульозу – вакцинація

Наразі проблема туберкульозу в дітей є актуальною, оскільки епідемічна ситуація з туберкульозу в Україні все ще залишається складною, незважаючи на тенденцію щодо зниження показників захворюваності та смертності від цієї хвороби.

Понеділок, 19 червня 2017 01:18
Ожиріння – загроза нашого століття

В процесі еволюції організм людини пристосувався накопичувати запас поживних речовин в умовах великої кількості їжі, щоб витрачати цей запас в умовах вимушеної відсутності або обмеження їжі, свого роду еволюційна перевага, що дозволяло вижити.

У стародавні часи повнота вважалася ознакою благополуччя, достатку, родючості та здоров'я. Прикладом служить скульптура «Венера Віллендорфська» (Venus of Willendorf), датована 22-м тисячоліттям до н.е. (Можливо, найдавніша відома ілюстрація ожиріння).

Ожиріння (лат. adipositas – буквально: «ожиріння» і лат. Obesitas – буквально: повнота, огрядність, вгодованість) – відкладення жиру, збільшення маси тіла за рахунок жирової тканини. Жирова тканина може відкладатися як в місцях фізіологічних відкладень, так і в області молочних залоз, стегон, живота.

Понеділок, 19 червня 2017 01:15
Запобігти інсульту

Щорічно в Україні трапляється понад 111 тисяч нових випадків інсульту.

Сторінка 1 з 701