11 березня

Паламар А.О.
Стахова Т.С.

Середа, 20 березня 2019 15:00

19 березня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики поширених захворювань внутрішніх органів у практиці сімейного лікаря» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів» та переривчастих курсів сімейних лікарів.

Середа, 20 березня 2019 12:43
Використання пластику – соціально-екологічна проблема з медичними наслідками

Розвиток технологій та зростання рівня та якості життя вносять свої корективи у навколишнє середовище, й, інколи, хорошими прагненнями одержуємо негативний результат.

Вівторок, 19 березня 2019 15:53
В БДМУ провели Тиждень боротьби з глаукомою

Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою в усьому світі з 2008 року за ініціативою Всесвітньої асоціації товариства глаукоми та Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою відзначають у березні.

Вівторок, 19 березня 2019 15:41
Володіння знаннями про лікарські засоби – запорука здоров’я

На сьогоднішній день стало популярним самолікування, яке не завжди є виправданим.

Вівторок, 19 березня 2019 15:22
Розлади сну у дітей молодшого шкільного віку

Сон є одним з найважливіших факторів для росту і розвитку дитини, це природний фізіологічний процес перебування організму в стані з мінімальним рівнем мозкової діяльності та зниженою реакцією на навколишній світ, активними процесами росту та відновлення.

Вівторок, 19 березня 2019 15:19
В БДМУ відзначили День нирки

Традиційно щорічно у другий четвер березня світова медична спільнота відзначає День нирки.

Вівторок, 19 березня 2019 13:02
Засідання студентського наукового гуртка з терапевтичної стоматології

15 березня відбулося засідання студентського наукового гуртка БДМУ з терапевтичної стоматології на базі кафедри за адресою Проспект Незалежності, 58.

Сторінка 1 з 880