22 березня

Ластівка І.В.

Четвер, 23 березня 2017 17:27
Під час засідання

Синдром Дауна – найпоширеніша генетична аномалія. За офіційною статистикою в Україні щороку народжується понад 420 дітей із синдромом Дауна.

Четвер, 23 березня 2017 17:19
Медичні проблеми дітей із синдромом Дауна

Частота народжуваності дітей з синдромом Дауна (СД) у різних країнах світу значно не відрізняється і становить 1 випадок на 600-700 новонароджених.

Четвер, 23 березня 2017 17:13
Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 провели благодійну акцію з нагоди Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна.

Четвер, 23 березня 2017 12:34
В БДМУ відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Упродовж 21-22 березня на базі БДМУ відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина».

Четвер, 23 березня 2017 12:03
Туберкульоз – виклик суспільству

Туберкульоз супроводжував людство протягом багатьох тисяч років. Найдавніші відомімолекулярні докази туберкульозу були виявлені в рештках викопного бізону епохи плейстоцену, які датуються за даними радіовуглецевого аналізу біля 18 тис. років і в 9000-річних людських рештках, які були вилучені з неолітичного поселення в Східному Середземномор’ї.

Четвер, 23 березня 2017 11:55
Історія туберкульозу та відкриття його збудника

Туберкульоз – одне з найпоширеніших захворювань у світі, переважно викликається бактеріями Mycobacterium tuberculosis та найчастіше вражає легені людини. Передається переважно повітряно-краплинним шляхом при розмові, кашлі, чханні або використанні побутових предметів, що були у вжитку хворих на туберкульоз.

Четвер, 23 березня 2017 11:47
Як доглядати за сухою шкірою: рецепти домашніх лосьйонів та кремів

Шкіра – це не лише зовнішній покрив тіла людини, це складний багатофункціональний орган людського організму, тісно пов’язаний з функціями і станом внутрішніх органів і систем людини.

Сторінка 1 з 658