• Українська
  • English
Викладач БДМУ стала “Успішною пані Чернівців – 2013”
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Викладач БДМУ стала “Успішною пані Чернівців – 2013”

Викладач БДМУ стала “Успішною пані Чернівців – 2013”

ДОБРА ТРАДИЦІЯ. В одинадцятому загальноміському конкурсі “Успішна пані Чернівців” перемогу здобула Галина Коваль, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету. Від імені ректорату, викладачів та студентів щиро вітаємо Галину Данилівну з перемогою та бажаємо й надалі залишатися такою ж успішною і в професійному, і в особистому житті.

Участь у конкурсі брали 10 представниць прекрасної статі, які продемонстрували свої творчі вміння та таланти. У фойє Чернівецького музичного драматичного театру учасниці оригінально демонстрували “Улюблену страву”. Галина Данилівна презентувала “Торт з ліків”, цим самим позиціонувала свою професію – професію лікаря.

Враження від конкурсу – найпозитивніші, – розповідає Галина Коваль, – конкурсанти це одна велика родина, де відчувається взаємопідтримка і допомога. Готувалася до конкурсу неповних два тижні, хвилювалася, адже хотіла гідно виступити. Найважче було поєднувати роботу та підготовку: репетиції, примірки, але завдяки підтримці рідних та колег – впоралася. Звичайно рада перемозі, та рада з того, що гідно виступила і не підвела тих людей, які допомагали мені в цьому,” – емоційно ділиться враженнями переможниця конкурсу “Успішна пані Чернівців –2013”.

...Галина Данилівна перемогла також у номінації “Пані талант”

Оригінальним та цікавим був творчий конкурс у виконанні представниці БДМУ. Глядачі переглянули авторську історично-театральну постановку “Чернівці початку ХХ сторіччя”, де Галина Коваль постала в образі Цісаря. Театральне дійство на сцені допомогли втілити родичі конкурсантки та актори аматорського студентського театру Буковинського державного медичного університету. Окремі слова вдячності за допомогу у підготовці домашнього завдання Галина Данилівна висловлює Валентині Головко, художньому керівнику палацу “Академічний” за креативну постановку, а за прекрасні костюми – своїй подрузі Альоні Білоус, яка втілила у дійсність проект “Дівчата з квітами” по вулиці Ольги Кобилянської. Дійство настільки вразило журі, що Галина Данилівна перемогла також у номінації “Пані талант”.

Також конкурсантки змагалися ще у конкурсах: самопрезентація, постановка “Жінка і в космосі жінка” та дефіле.

Глядачі переглянули авторську історично-театральну постановку “Чернівці початку ХХ сторіччя”

До слова, за 11 років існування конкурсу, в ньому взяли участь 8 викладачів Буковинського державного медичного університету. У 2003 році вуз представляла доцент Ніна Зорій, яка здобула титул “Пані Елегантність”. Її успіх у 2004-му повторила Оксана Коровенкова, асистент кафедри фармації, яка теж стала “Пані Елегантність”, а у 2010 році – Наталія  Гузік, доцент кафедри анатомії людини ім. М. Г. Туркевича (титул пані “Вишуканість”).

Перемогу у конкурсі здобували і ставали “Успішною пані Чернівців”: Лариса Сидорчук, професор кафедри сімейної медицини (2004 рік), Наталія Каспрук, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології (2006 рік), Аліна Заволович, доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства (2011). У 2007 році титул “Друга віце пані” дістався Аллі Борисюк, професору кафедри психології та соціології.

Ще одним здобутком БДМУ є те, що минулоріч на ювілейному, десятому, міському конкурсі “Успішна пані Чернівців-2012”проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ Ніна Зорій була нагороджена регіональною премією Буковини “Жінка ІІІ тисячоліття”.

Корисно знати