Універсіада з волейболу

ОБЛАСНА УНІВЕРСІАДА. Упродовж 11-14 березня жіноча збірна команда БДМУ з баскетболу брала участь у змаганнях ХІ Універсіади області. Наші дівчата є традиційними лідерами у цьому виді спорту.

Нагадаймо, що 5 років поспіль наша команда жодного року не опускалася нижче ІІ місця. Не став виключенням і цей рік. Наші дівчата у грі за вихід у фінал впевнено здолали команду ЧТЕІ КНТЕУ, а у фіналі у запеклій рівній боротьбі лише кількома очками поступилися збірній ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

…більша частина збірної команди області, яка виступатиме на Всеукраїнській Універсіаді, буде сформована саме із спортсменок БДМУ

Тренер команди викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Павло Сайдаков, коментуючи результати, відзначив, що в цьому році наші шанси на перемогу були нижчими, ніж звичайно, через значне оновлення складу команди. Та, попри все, результатом він лишився задоволений, адже більша частина збірної команди області, яка виступатиме на Всеукраїнській Універсіаді, буде сформована саме з наших дівчат. Тож побажаймо їм успіху у майбутніх змаганнях. Сподіваємось, що наші хлопці-баскетболісти, змагання яких розпочнуться незабаром, виступлять так само достойно.

У складі команди виступали:

Лучіцька Анна – медичний факультет №1, 1 курс;

Васіліу Віра – медичний факультет №1, 2 курс;

Воробель Володимира – медичний факультет №1, 3 курс;

Фочук Маріана – медичний факультет №1, 3 курс;

Фочук наталія – медичний факультет №1, 3 курс;

Громович Катерина – медичний факультет №2, 1 курс;

Максименюк Діана – медичний факультет №2, 2 курс;

Коваль Юлія – медичний факультет №2, 2 курс;

Ясиновська Ірина – медичний факультет №2, 2 курс;

Топорівська Оксана – стоматологічний факультет, 2 курс;

Мінда Христина – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 курс.

Гвозденчук Іванна – медичний коледж БДМУ, спеціальність «Фармація», 1 курс;

Токарюк Юлія – інтерн;