• Українська
ІІ етап обласного конкурсу “Чисті роси”
ІІ етап обласного конкурсу “Чисті роси”

ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ. 19 березня в палаці “Академічний” проходив огляд творчих колективів Буковинського державного медичного університет в рамках ІІ етапу Обласного фестивалю-кункурсу юнацької творчості “Чисті роси”, який проводиться серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

БДМУ представив програму у всіх номінаціях, які були заявлені у положенні про конкурс. Це вокально-хоровий та інструментальний жанр, хореографія, літературна творчість, театральне та циркове мистецтво. Студентська творча молодь університету в черговий раз продемонструвала високий рівень виконання, цьому є підтвердження обговорення програми членів журі, які одноголосно дали позитивну оцінку, ” – розповідає Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”.

З особливою увагою та емоційним захопленням журі відзначили, квартет та квінтет “Зірки, що не гаснуть”, зауваживши сміливість вибору репертуару та професійне втілення. Вже наприкінці квітня будуть оголошені результати вищезгаданого конкурсу-фестивалю і маємо сподівання, що БДМУ буде в перших рядах.

Корисно знати

Ми у Facebook