• Українська
  • English
День медичного факультету №3
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
День медичного факультету №3

День медичного факультету №3

СВЯТО. 21 березня відсвяткував День народження медичний факультет №3 Буковинського державного медичного університету. Свято відбулося в палаці “Академічний”.

З Днем факультету викладачів та студентів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також відзначив кращих викладачів та студентів факультету грамотами.

На святі свою культуру та традиції презентували представники багатьох країн світу, адже на факультеті навчається 684 студенти з більше, ніж 30 країн світу. Глядачі мали змогу насолодитися прекрасними мистецькими талантами студентів – іноземних громадян.

Розпочали святкову програму представники Республіки Гана із вітальною піснею “Welcome”. Також представники Гани та Нігерії подарували присутнім чудову хореографічну композицію.

Студенти 2 курсу Вільям-Адуса Давид та Ісаак Амедіор прочитали поезії українських сучасних поетів. Зауважимо, що саме ці студенти представляли факультет на конкурсі читання поезії Тараса Шевченка у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федковича. Саме за участь у цьому конкурсі та за популяризацію сучасної української літератури їх було відзначено призами – сувенірними виданнями “Кобзаря”. Приз вручила доцент філологічного факультету ЧНУ – Лариса Бережан, яка також долучилася до святкування Дня медичного факультету №3.

Ведучими свята були Яш Халвавала, студент 4 курсу (Індія), Пейшенс Дзікуну, студентка 5 курсу (Гана), Обіна Чарльз, студент 6 курсу (Нігерія) та Маріна Акеф Канан, студентка 3 курсу (Йорданія).

Глядачі мали змогу переглянути фотопрезентацію “Медичний факультет №3”, змогли здійснити відеоподорож країною Йорданія за допомогою студентів-представників цієї країни.Свої творчі вміння на вечорі презентували присутнім також представники Індії: Пріянка Пател та Аншуман Пріядарші, Решма Кальян та Рева Шруті.

На завершення зі словами привітання та вдячності за чудовий вечір до присутніх звернувся доцент Іван Савка, декан факультету.

Від імені ректорату щиро вітаємо викладачів та студентів зі святом і бажаємо подальших успіхів та перемог.

Корисно знати