• Українська
Студенти БДМУ стали “Золотими призерами” Міжнародного фестивалю
Студенти БДМУ стали “Золотими призерами” Міжнародного фестивалю

ВІТАЄМО. Студенти медичного факультету №1 Дмитро Печеряга та Валерія Галицька стали золотими призерами на Міжнародному фестивалі танцю “MEGAPOLIS”.

31 березня 2013 року у місті Харкові проходив Міжнародний фестиваль танцю “MEGAPOLIS” у якому взяв участь хореографічний дует “OPTIMA” у складі студентів медичного факультету №1 Дмитра Печеряги та Валерії Галицької. Серед великого різнобарв’я хореографічних жанрів та великої кількості учасників фестивалю наші студенти у номінації “вільна танцювальна категорія” з постановкою “Моя душа” (Contemp) посіли III місце та отримали статус Золоті призери фестивалю.

Від імені ректорату щиросердно вітаємо Дмитра, Валерію та керівника студії спортивно-бальних танців палацу “Академічний” Олену Кіріяк з перемогою. Бажаємо нових звершень у дивовижному світі танцю.

Корисно знати