• Українська
Спортивна естафета до Дня сміху
Спортивна естафета до Дня сміху

ВЕСЕЛІ СТАРТИ. Весело і по спортивному відсвяткували Всесвітній День cміху в Буковинському державному медичному університеті.2 квітня у спорткомплексі БДМУ відбулися спортивно-жартівливі естафети за участі команд шкіл міста, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та Буковинського державного медичного університету. На святі були присутні поважні гості: проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ доцент Ніна Зорій, заступник ректора з питань іміджевої політики професор Алла Борисюк, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини професор Віктор Тащук.

У програмі змагань було 8 різноманітних естафет. Учасники бігали на імпровізованих лижах, стрибали у мішках. Хлопці демонстрували уміння швидко їсти, а дівчата – граційно ходити. Між конкурсами свої таланти присутнім демонстрували студенти БДМУ. Всі були вражені виступами представників секції айкідо, черлідингу, художньої гімнастики. Надзвичайно сподобалися всім виступи чемпіона України з Би Ем Мікс рейсінгу студента І курсу – Дмитра Добровольського з акробатичним номером на  велосипеді, студентки І курсу – Тетяни Вінницької з танцем у стилі хіп-хоп та запальний танець у виконанні студентів з Іорданії.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати