• Українська
  • English
Бенефіс випускників 2013 року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Бенефіс випускників 2013 року

Бенефіс випускників 2013 року

ВИПУСК 2013. 18 квітня в палаці “Академічний” відбувся Бенефіс студентів VI курсу Буковинського державного медичного університету. Цьогорічні випускники подарували глядачам чудову мистецьку програму, насичену веселими мініатюрами зі студентського життя. Також присутні переглянули відеоролик, в який випускники вклали спогади про навчання в БДМУ від І до VI курсу.

Студенти в повній мірі презентували свої вокальні, танцювальні, театральні таланти. Не зраджуючи традицій університету, студенти цьогоріч також своєрідно номінували викладачів та презентували їм на пам’ять світлини, на яких було проведено їх асоціативний зв’язок з відомими історичними постатями та міфічними героями. Також гості вечора мали можливість насолодитися виставкою картин студента-шестикурсника.

Зі святом випускників привітала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання від професора Тараса Бойчука, ректора університету. Ніна Іванівна висловила захоплення чудовим творчим вечором, інтелектуальним шоу та побажала всім випускникам успішного професійного зростання.

Це був передостанній святковий вечір випускників, попереду – випускний, а далі – інтернатура, професійний ріст. Проте, ми твердо переконані, що випускники 2013 гідно представлятимуть БДМУ і в практичній охороні здоров’я, в медичній науці та, безперечно, у творчості. Адже, як відомо, талановита людина – талановита у всьому. І пам’ятайте, шановні випускники 2013 року, рідний БДМУ завжди відкритий для вас.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події