• Українська
  • English
Фахівець БДМУ взяла участь у роботі літньої школи у Відні

Фахівець БДМУ взяла участь у роботі літньої школи у Відні

 Упродовж  10-14 липня асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Тетяна АНТОФІЙЧУК взяла участь у роботі літньої школи «Top Female Founders» у м. Відень (Австрія), яка відбулась за підтримки EIT HEATH та Європейського Союзу.

Під час літньої школи на базі Віденського університету за участю представників з Європейських країн відбулося продовження групової роботи (сесії онлайн відбувались з 12 червня по 3 липня), розвиток лідерських якостей, менторські сесії та відвідування промислового партнера Boehringer Ingelheim, організовані зустрічі з лідерами думок, відомими жінками-підприємцями та представниками успішних стартапів. Здійснено вивчення аспектів сталого розвитку міста. Була проведена розробка групового проєкту та презентація власних напрацювань на офлайн тижні у Відні.

Участь у даному заході сприятиме застосуванню отриманих знань для подальшої реалізації грантових проєктів, обміну досвідом та найкращими практиками між учасниками з Європейського союзу, розбудові співпраці та нерворкінгу.

 

 

 

 

Корисно знати