День медичного факультету №1

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 23 квітня в БДМУ відбулося свято медичного факультету №1. З вітальним словом до присутніх звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який побажав факультету подальшого процвітання та нових здобутків. Також ректор нагородив грамотами університету викладачів та студентів факультету.

Після нагородження глядачі мали змогу насолодитися прекрасною мистецькою програмою, яку підготували студенти факультету – театралізованим дійством. Лейтмотивом всього вечора було кохання сучасних Ромео та Джульєтти, студентів-медиків, які навчаються на різних факультетах. Проте історія закінчилася щасливо, на відміну від трагедії Шекспіра, студенти все ж таки знайшли шлях, щоб бути разом.

Досить органічно поєднувалися театральне дійство з художніми номерами, де студенти демонстрували свої вокальні та хореографічні вміння. Цікавими та веселими були сценки, які презентували студентське життя. Також глядачі переглянути відеоролик про життя факультету «Разом із першим», авторами якого виступили випускники медичного №1, лікарі-інтерни БДМУ – Станіслав Мазурчак, Юлія Войткевич та Дмитро Палій.

В холі палацу “Академічний” всі гості мали можливість насолоджуватися художнім мистецтвом студента медичного факультету №1 – Ігора Кривецького, який презентував присутнім свої картини.

Також зі святом викладачів та студентів привітала “маленька зіронька” Тетяна Гулик, фіналістка конкурсу «Дитяче Євробачення-2012», володарка призу глядацьких симпатій.

На завершення вечора до всіх звернувся професор Василь Москалюк, декан факультету, який приєднався до вітань та подякував всім за чудове свято.

Від імені ректорату також висловлюємо щирі вітання та побажання успіхів та звершень викладачам та студентам факультету.