• Українська
В БДМУ проведено VIIІ Буковинський чемпіонат по крикету
В БДМУ проведено VIIІ Буковинський чемпіонат по крикету

КРИКЕТ. Традиційно уже восьмий рік поспіль студенти-іноземні громадяни з Індії організовують в Чернівцях чемпіонат з крикету. Цьогоріч фінал VIIІ Буковинського чемпіонату по крикету студенти-медики провели 1 травня. Фінальну гру грали дві кращі команди “Eagles” i “Lions”. Перемогу в запеклій боротьбі здобули гравці команди “Eagles”.

Нагороду переможцям вручив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків.

Як розповідає Суніл Шарма, Голова Індійської студентської спільноти Буковинського державного медичного університету, крикет – надзвичайно популярна гра у них на Батьківщині, її часто умовно називають ще однією релігією. Саме спортсмени з Індії на ряду з представниками Австралії та ПАР утримують провідні позиції у світовому крикеті, на разі спортсмени з Індії є найсильнішими у цьому виді спорту.

Коли ми розпочинали чемпіонати, продовжує Суніл Шарма, – то було лише 3 команди, тепер ми маємо 12 команд, з кожним роком зростає майстерність гравців.

Корисно знати