Студенти БДМУ взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ. У рамках відзначення ІІ-го Буковинського студентського фестивалю науки Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету запросив студентів-медиків позмагатись в інтерактивній інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”.

Учасниками змагання стали команда медичного факультету №1 “Фенікс” у складі Рибарчук Ані (4 курс) – капітан команди, Кміть Наталії (4 курс), Тимочко Юрія (3 курс), Яким’юк Анни (3 курс), Мусієнко Андрія (3 курс), Савки Івана (3 курс) та команда стоматологічного факультету “32 норма” у складі Білійчука Михайла (4 курс) – капітан команди, Гаманюка Романа (4 курс), Федірчика Максима (3 курс), Баньковського Олега (3 курс), Петрюка Андрія (3 курс), Юсипчука Богдана (3 курс). Підтримкою для молодих ерудитів була головний куратор медичного факультету № 1 Оксана Оліник.

Боротьба йшла цікаво та досить напружено. Питання не раз примушували задуматись навіть поважних членів журі. У результаті з перевагою в один бал перемогли господарі свята (ЧТЕІ КНТЕУ), команда медичного факультету №1 отримала почесне друге місце, а стоматологи стали четвертими.

Окрема подяка асистенту кафедри внутрішньої медицини Мирославі Акентьєвій за ідею та допомогу в її реалізації, а також аспіранту кафедри внутрішньої медицини Вероніці Кулачек за фотооформлення заходу.

Загалом змагання пройшло у дружній та веселій атмосфері. Наприкінці всім учасникам від організаторів було вручено грамоти та солодкі призи.