• Українська
Почесна нагорода для Народного аматорського студентського театру БДМУ
Почесна нагорода для Народного аматорського студентського театру БДМУ

16 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” у День аматорського театрального мистецтва відбулося закриття обласного огляду-конкурсу “Буковинська театральна весна-2012”. Усіх присутніх зі святом привітали Тетяна Шарагова, заступник начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації та Микола Шкрібляк, Заслужений діяч мистецтв України, які нагородили переможців фестивалю.

Учасники Народного аматорського студентського театру Буковинського державного медичного університету, які на огляд журі презентували виставу “За двома зайцями”, отримали диплом І ступеня.Окремою грамотою управління культури нагороджена Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”, режисер постановник студентського театру університету в номінації “Краща сценографія та музичне оформлення”.

Символічно, що завершили фестиваль учасники Народного аматорського студентського театру БДМУ виставою за п’єсою М. Старицького “За двома зайцями”, адже саме цією постановкою і розпочиналася “Буковинська театральна весна-2012”.

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо учасників студентського театру із почесною нагородою і бажаємо нових творчих успіхів.

Корисно знати