• Українська
  • English
В БДМУ відзначено кращих спортсменів
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ відзначено кращих спортсменів

В БДМУ відзначено кращих спортсменів

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ. 23 травня спортсмени Буковинського державного медичного університету підводили підсумки спортивного року. На свято зібралися більше 300 студентів – членів 17 збірних команд університету. Привітати спортсменів прийшов ректор університету, професор Тарас Бойчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, декани та головні куратори факультетів.

У своєму вітальному слові ректор відзначив, що завдяки наполегливій праці спортсменів, університет має значні спортивні досягнення: 14 спортсменів стали призерами міжнародних та всеукраїнських змагань більше 90 студентів – переможцями та призерами міських та обласних змагань. Привітав Тарас Миколайович також випускників-спортсменів, які впродовж всіх років навчання захищали честь університету на різноманітних змаганнях, побажав їм і в майбутньому поєднувати професійну діяльність лікаря із заняттями спортом. Адже лікар в першу чергу сам має бути здоровим і мати гарну фізичну підготовку, бути зразком ведення здорового способу життя.

За підсумками спортивного року Тарас Миколайович вручив грамоти призерам міжнародних та всеукраїнських змагань. Переможцям та призерам ХІ Універсіади Чернівецької області нагороди вручала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Нагороди за підсумками 57-ї Традиційної Спартакіади БДМУ вручав голова профкому БДМУ Петро Ковальчук.

У загальнокомандному заліку переможцем став медичний факультет №1, срібними і бронзовими призерами відповідно стали медичний факультет №2 та стоматологічний факультет. Церемонію нагородження прикрасила показово-концертна програма, яку підготували спортсмени.

Корисно знати