• Українська
100-річчя Олімпійського руху в Україні
100-річчя Олімпійського руху в Україні

ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ. 18 травня у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулися заходи з нагоди 100-річчя Олімпійського руху в Україні. Заходи проходили за ініціативи представництва Національного Олімпійського Комітету Чернівецької області. Учасниками спортивних пробігів алеями парку були дітки з дитячих дошкільних установ міста, Чернівецькі школярі та студенти.

Свято відкрив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, він і дав старт першому забігу, в якому стартували найменші учасники.

Легкоатлетична збірна БДМУ також брала участь у забігу разом зі студентами-ровесниками. Всі учасники заходу були нагороджені пам‘ятники значками від НОК України. Наш спортсмен – студент І курсу медичного факультету №1 Олександр Згоранець став срібним призером свого забігу і був нагороджений грамотою та кубком.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати