Вчена рада БДМУ

НАУКОВЕ ЗІБРАННЯ. 23 травня відбулося чергове засідання Вченої ради БДМУ, яке традиційно розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету, врученням вітальних адрес, атестатів доцентам, дипломів кандидатам наук, дипломів переможцям Всеукраїнської студентської предметної олімпіади, міжнародних та українських студентських наукових форумів.

Наукові читання, присвячені вшануванню пам’яті професора Савельєва Олега Миколайовича, розпочав завідувач кафедри гігієни та екології професор Леонід Власик. Доповнили доповідь спогадами про Олега Миколайовича доцент кафедри Наталія Фундюр та професор кафедри Валентин Мислицький.

Про впровадження сучасних технологій та засобів інформатизації у навчальний процес, наукові дослідження та організацію діяльності структурних підрозділів університету доповів членам Вченої ради провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Олександр Мельничук. Участь в обговоренні цього питання взяли доцент Володимир Ходоровський, начальник навчального відділу, доцент Єлизавета Ткач, завідувач сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення, професор Валерій Пашковський, декан факультету післядипломної освіти.

Доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи ознайомив присутніх з планом заходів з підготовки та організації початку 2013/2014 навчального року в університеті.

На засіданні Вченої ради було розглянуто матеріали засідання наукової комісії щодо планування докторської  та кандидатської дисертацій, розглянуто матеріали монографій, нововведень, збірника наукових праць, інформаційного листа, методичних рекомендацій, затверджено зміст журналів “Буковинський медичний вісник” (2013. – Т. 17, № 2(66), “Клінічна анатомія та оперативна хірургія” (2013. – Т. 12, № 2(44), “Клінічна та експериментальна патологія” (2013. – Т. 12, № 2 (44), “Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина” (2013. – Т. 3, № 2), “Міжнародний ендокринологічний журнал” (2013. – №3).

Членами Вченої ради заслухано та затверджено рекомендації для вступу до клінічної ординатури та рекомендації на наукову роботу з правом вступу до магістратури випускникам університету.

Також розглянуто матеріали засідання центральної методичної комісії та затверджено рукописи навчально-методичних посібників.