• Українська
  • English
Турнір з міні-футболу виграла команда ветеранів БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Турнір з міні-футболу виграла команда ветеранів БДМУ

Турнір з міні-футболу виграла команда ветеранів БДМУ

ДО ДНЯ МЕДИКА. 13 червня на штучному майданчику стадіону “Буковина” відбулися фінальні ігри турніру з міні-футболу серед команд медичних установ Чернівецької області з нагоди Дня медичного працівника.

Турнір був організований за ініціативи профспілкового комітету медичних працівників Чернівецької області, організатор – профспілковий комітет БДМУ. У змаганнях брали участь 8 команд, які змагалися у двох підгрупах.

Цьогорічний турнір відзначався не лише великою кількістю команд-учасниць, але й надзвичайно високою технічною підготовкою гравців. В обох підгрупах розгорілися справжні баталії за вихід до фінальної частини турніру і фінал виявився справді видовищним.

Переможець фінальної гри команд ветеранів БДМУ та співробітників БДМУ визначався за пенальті. І тут фортуна була на боці ветеранів. Бронзові нагороди дісталися команді Міської дитячої клінічної лікарні. Нагороджував призерів змагань голова профкому БДМУ Петро Ковальчук. Він передав вітання всім спортсменам від голови профкому медичних працівників Чернівецької області Галини Генчевої та ректора Буковинського державного медичного університету професора Тараса Бойчука. Петро Євгенович відзначив, що такі змагання дають змогу медикам власним прикладом пропагувати здоровий спосіб життя, а також висловив сподівання, що в майбутньому цей турнір стане традиційним і збиратиме ще більше команд.

Корисно знати