• Українська
  • English
Навчально-тренувальні збори спортсменів БДМУ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Навчально-тренувальні збори спортсменів БДМУ

Навчально-тренувальні збори спортсменів БДМУ

СПОРТ. Упродовж 27 червня – 6 липня на базі спортивно-оздоровчого табору “Здоров‘я” Буковинського державного медичного університету проходили навчально-тренувальні збори спортсменів збірних команд університету. Найкращі спортсмени БДМУ вперше за багато років мали можливість повноцінно підвищувати свою спортивну майстерність. Збори були організовані за ініціативи ректора університету Тараса Бойчука та профкому БДМУ і особисто його голови Петра Ковальчука.

Впродовж 10 днів на спортивних майданчиках табору відпочинку тренувалися легкоатлети, борці, волейболістки та тенісисти.

Погода не була на заваді спортсменам і дні тренувальних зборів були дуже насиченими: щодня по два тренування. Студенти залишилися надзвичайно задоволеними не лише повноцінними тренуваннями а й тим, що керівництво табору забезпечило чудові умови харчування та відновлення після тренувань: після тренувань спортсмени відвідували сауну.

В програму тренувальних зборів тренери Сергій Городинський та Ігор Хавруняк (викладачі кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини) включили похід-екскурсію до монастиря у селі Хрещатик, яка надзвичайно сподобалася студентам. Загалом збори були цікавими та насиченими. Сподіваємося, що літні тренування сприяли зростанню спортивної майстерності наших студентів, адже в останні роки таких умов не створюють навіть профільні спортивні вузи для своїх студентів.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Корисно знати