Робота приймальної комісії: погляд зсередини

ВСТУП-2013. 15 липня відбулося чергове засідання приймальної комісії під головуванням професора Тараса Бойчука, ректора Буковинського державного медичного університету. Станом на 13 липня до БДМУ подано 4287 заяв. Найбільше заяв подано на спеціальність “Лікувальна справа”.

Приймальна комісія університету працює в злагодженому режимі, приймаючи заяви абітурієнтів та приділяючи увагу кожному вступнику. Оперативно працює Інформаційний центр абітурієнта, висвітлюючи всю належну інформацію на сайті. Також працює консультативний центр для абітурієнтів та їх батьків, куди можна зателефонувати й отримати відповіді на питання, які цікавлять вступників.

Нагадаємо номери телефонів: (0372) 577-584; (0372) 909-008 (багатоканальний); (096) 780-12-23, (099) 413-54-51, (093) 135-68-30; (089) 250-05-76.

Також сьогодні ми вашій увазі пропонуємо пряму мову членів приймальної комісії БДМУ, які поділяться враженнями від роботи.

glubochenko1Володимир Глубоченко
, доцент, відповідальний секретар Приймальної комісії БДМУ

– Уже не перший рік працюю відповідальним секретарем приймальної комісії БДМУ. Хочу зауважити, що кожного року абітурієнти різні, проте ми завжди з увагою ставимося до кожного вступника, намагаючись зробити подачу документів максимально комфортною. Бути членом приймальної комісії – це досить відповідально, тому що тут формується перше враження про навчальний заклад і надзвичайно приємно, коли абітурієнти та батьки позитивно відгукуються про нашу роботу. Цьогорічна вступна кампанія проходить спокійно, без зауважень зі сторони вступників, якщо й виникають якісь питання, то в робочому порядку все вирішуємо.

olijnykОксана Оліник, доцент, член приймальної комісії

– Вдруге працюю в приймальній комісії, і хочу сказати, що робота приносить задоволення. Досить цікаво знайомитись із майбутніми студентами. Приємно вражає те, що більшість з них чітко сформували свою мету – стати лікарями, провізорами, фармацевтами. Проте є і такі, які бояться незвіданого, то ми стараємося їм допомогти, посміхнутися, переконати, що все буде гаразд. Не зважаючи на великий обсяг роботи, намагаємося завжди бути привітними, щоб перші кроки абітурієнтів в стінах Буковинського державного медичного університету були позитивними та легкими.

chernikovaГалина Чернікова, доцент, член приймальної комісії

– Працюю в приймальній комісії уже більше десяти років та із задоволенням буду працювати ще стільки ж. Адже надзвичайно легко працювати в злагодженому доброзичливому колективі. З кожним роком робота змінюється – стає більш досконалою. Цьогоріч нам вдається успішно поєднувати і заносити до списків інформацію заяв та документів, особисто поданими абітурієнтами та електронні заяви. Приємно уже тепер знайомитися з вступниками, яким читатиму лекції та вестиму практичні заняття на першому курсі.

melnychuk

Олександр Мельничук, провідний фахівець, член приймальної комісії

– З абітурієнтами та їх батьками спілкуюся по телефону, відповідаю на їхні питання, допомагаю зорієнтуватись на сайті. Доволі часто питання звучать одноманітні, проте не набридає повторювати двічі-тричі, а той більше одну і ту саму інформацію, адже основне завдання всіх членів приймальної комісії – допомогти абітурієнтам, адже вирішується майбутнє кожного з них.