В БДМУ відзначили День працівників освіти

УРОЧИСТОСТІ. 3 жовтня в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який щиро подякував професорсько-викладацькому складу за їхню професійну та наполегливу працю та побажав нових здобутків на ниві вищої медичної освіти України.

До слів вітання також долучилися представники обласної та міської влади:

Микола Борець, керуючий справами Чернівецької обласної ради; Іван Тріска, Заступник начальника управління ресурсного та організаційного забезпечення і контролю Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації; Олександр Паскар, заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів; Василина Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради.

Крім вітальних слів роботу викладачів БДМУ з нагоди професійного свята було відзначено Почесними подяками та грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Чернівецької міської ради, Департаменту охорони здоров’я та Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради, Буковинського державного медичного університету.

Також уже традиційно, Студентська рада БДМУ визначила (за результатами студентського опитування) кращих викладачів. Ними цьогоріч стали: професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології – Андрій Сокол, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г Туркевича – Наталія Гузік, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата – Віктор Гордієнко, доцент кафедри фармації – Олександра Горошко та асистент кафедри мікробіології та вірусології – Іван Бурденюк. Дипломи кращим наставникам вручили Василь Мосійчук, голова Студентської ради БДМУ та представники студентського самоврядування факультетів. Представники всіх факультетів презентували поетичні вітання для своїх кураторів.

Зі святом своїх наставників привітали студенти Буковинського державного медичного університету, артисти палацу “Академічний”. Чудові мистецькі номери подарували викладачам учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”, тріо палацу “Академічний”, новостворений сікстет “Musics”, квінтет “Академічний”, гості свята – учасники вокальної студії “Шарм”. Вперше перед такою шанованою публікою виступили студенти-першокурсники – переможці “Балу знайомств-2013”. Також студенти порадували глядачів гумористичними мініатюрами із життя університету “Студент – викладач”.

Від імені ректорату приєднуємося до привітань та бажаємо Вам, шановні викладачі Буковинського державного медичного університету, здоров’я, добробуту, нехай завжди зігріває Ваші душі щира вдячність ваших вихованців.