• Українська
Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску
Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.

З молодим ювілеєм зустрічі привітав присутніх професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також презентував випускникам основні здобутки навчального закладу. До слів вітання долучилися доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Володимир Глубоченко, декан медичного факультету №2 та доцент Василь Кардаш, завідувач кафедри соціальної медицини та ООЗ.

Від випускників своїх однокурсників привітали доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Іван Савка, декан медичного факультету №3 та Олена Руснак-Каушанська, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Ведучими свята від випускників 1998 року була Лілія Соболєва, акушер-гінеколог Чернівецького пологового будинку №1, а від студентів – Анастасія Сивокоровська.

Випускники під час свята мали змогу переглянути свій випускний фотоальбом, переглянути презентацію “Наш відпочинок”, згадати студентські роки, своїх викладачів.

Мистецькі вітання ювілярам подарували теперішні студенти-медики, учасники мистецьких студій палацу “Академічний”: Ірина Лутчак, Раджа Монаджи, Назар Руснак та Яна Таранюк.

Також вокальну композицію подарував усім присутнім син випускниці 1998 року – Назар Маліщук. Привітали зі святом свого декана і студенти медичного факультету №4.

Шановні випускники 1998 року, від імені ректорату щиро вітаємо вас з юним ювілеєм, бажаємо подальшого професійного становлення, добра, здоров’я і ще не одної зустрічі у стінах рідного університету.

Корисно знати