• Українська
  • English
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”

Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”

КОНКУРС. 28 листопада, у палаці “Академічний” пройшов XII загальноміський конкурс “Студент року”, у якому взяли участь 13 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні вищих навчальних закладів міста.

Студентка 2 курсу Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук посіла почесне ІІ місце загальноміського конкурсу. Від імені ректорату щиро вітаємо Марину із почесною нагородою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та у творчості.

Захоплення глядачів викликав творчий номер Марини, у якому вона презентувала театрально-вокальну композицію “Вільна”. Піснею відомої української виконавиці Ілларії, Марина намагалася донести до глядача вічні істини про кохання. Допомагали створити казково-містичну атмосферу на сцені студенти-медики учасники хореографічної та вокальної студій палацу “Академічний”.

“Враження від конкурсу найкращі – конкурсанти були дуже дружніми й, насправді, коли конкурс вже відбувся, розумію, що буде не вистачати і репетицій, і емоцій. і навіть переживань.

Результатом конкурсу – задоволена. Щиро вдячна всім, хто підтримував мене, надзвичайно приємно усвідомлювати, що є друзі, які дійсно мене підтримують та будуть зі мною в будь-яку хвилину. Окрема дяка моїм керівникам Валентині Головко, Тетяні Дьяченко та людям, які допомагали з постановкою номера,” – розповідає Марина.

Організаторами конкурсу виступили відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, Чернівецький міський центр соціальних служб для молоді, Чернівецький міський студентський парламент.

Також під час конкурсу глядачі робили пожертви у скриньку благодійної організації «Милосердя». До благодійності долучилися також і студенти БДМУ, які пожертвували 1000 гривень. Загалом же було зібрано більше 11 тисяч гривень.

Фоторепортаж: Руслан Савка

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події