• Українська
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”

КОНКУРС. 28 листопада, у палаці “Академічний” пройшов XII загальноміський конкурс “Студент року”, у якому взяли участь 13 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні вищих навчальних закладів міста.

Студентка 2 курсу Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук посіла почесне ІІ місце загальноміського конкурсу. Від імені ректорату щиро вітаємо Марину із почесною нагородою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та у творчості.

Захоплення глядачів викликав творчий номер Марини, у якому вона презентувала театрально-вокальну композицію “Вільна”. Піснею відомої української виконавиці Ілларії, Марина намагалася донести до глядача вічні істини про кохання. Допомагали створити казково-містичну атмосферу на сцені студенти-медики учасники хореографічної та вокальної студій палацу “Академічний”.

“Враження від конкурсу найкращі – конкурсанти були дуже дружніми й, насправді, коли конкурс вже відбувся, розумію, що буде не вистачати і репетицій, і емоцій. і навіть переживань.

Результатом конкурсу – задоволена. Щиро вдячна всім, хто підтримував мене, надзвичайно приємно усвідомлювати, що є друзі, які дійсно мене підтримують та будуть зі мною в будь-яку хвилину. Окрема дяка моїм керівникам Валентині Головко, Тетяні Дьяченко та людям, які допомагали з постановкою номера,” – розповідає Марина.

Організаторами конкурсу виступили відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, Чернівецький міський центр соціальних служб для молоді, Чернівецький міський студентський парламент.

Також під час конкурсу глядачі робили пожертви у скриньку благодійної організації «Милосердя». До благодійності долучилися також і студенти БДМУ, які пожертвували 1000 гривень. Загалом же було зібрано більше 11 тисяч гривень.

Фоторепортаж: Руслан Савка

Корисно знати